Вебінар “Кар’єра в медицині: досвід українського лікаря в США”

Дивіться запис мого вебінару для українських студентів-медиків та молодих лікарів. В ньому я розповідаю історію своєї кар’єри та ділюся поглядом на встановлення та досягнення цілей в медичній практиці. У дописі під відео я відповідаю на запитання учасників та даю посилання на ресурси з презентації та на всі слайди.

Стажування українських студентів в американських медичних школах

Багато хто не усвідомлює, що студенти мають унікальну можливість не лише подивитися на роботу американської медицини збоку, а і взяти безпосередню участь у діагностично-лікувальному процесі. Для цього в американських медичних школах існують так звані елективи для іноземних студентів (international visiting medical student).
 
UofR

Як українському лікарю знайти роботу в Америці

Я часто чую питання про влаштування лікарем в США. Численні розмови на цю тему та персональний досвід дозволили мені викарбувати загальну схему процесу, якою хочу поділитися з вами.

Чи варто Україні відпускати лікарів за кордон? Про лист із Міністерства охорони здоров’я.

Після здачі ліцензійних іспитів та отримання омріяного місця в американській резидентурі українські лікарі стикаються зі справжнім випробуванням — отриманням у Міністерстві охорони здоров’я листа-дозволу на виїзд, відомого під назвою Statement of Need.

 

Ставлення держави до професійної еміграції

Втрата країною інтелекту через еміграцію професіоналів несе велику шкоду, яка, проте, не є невиправною. Перед тим як обговорювати, що з цим робити, пропоную виробити правильне ставлення до проблеми.

5000cca4-31b5-4bb7-8c48-df97c2c6e080

Матеріали для підготовки до американських медичних ліцензійних екзаменів

З чого почати підготовку? Які для цього потрібні книжки? Чи є гарні інтернет ресурси? Чи існують додатки для смарт фонів?

Коли починаєш у всьому цьому розбиратися, голова іде обертом. Давайте спробуємо трохи систематизувати ресурси для підготовки до першого Степу.

Knowledge Empowers You Chalk Illustration

Як знайти наукову позицію в Штатах – мій досвід

Наука є одним з найкращих та надійніших шляхів до американської медицини. У цьому дописі я викладаю своє бачення того, як знайти наукову позицію в США. Розповідь базується на моєму власному досвіді.

Скільки коштує скласти американські ліцензійні іспити та поступити до резидентури?

Як ми вже встигли переконатися, цей процес забирає багато часу та потребує акуратного планування. У попередньому дописі я навів схематичний хронологічний план підготовки, збору документів та вступу до резидентури. Сьогодні ми наведемо різкість на фінансовий бік справи.

Education costs

Шлях в американську медицину: хронологія підготовки до екзаменів та вступу до резидентури

Скільки часу потрібно для підготовки до екзаменів, збору та подачі документів, проходження співбесід? Давайте подивимося, як розпланувати свій час. 

Keyboard with Time Line Button.

Схематичний процес вступу до американської резидентури

Американська резидентура бузперечно дає можливість отримати найкращу в світі медичну освіту. Для тих, хто хоче потрапити до неї, у цьому пості я описую загальну схему дій, які потрібні для вступу. У подальшому я опишу процес крок за кроком та історію своєї підготовки до екзаменів.

The Johns Hopkins Hospital