Про мене

Вітаю!
Мене звати Сергій Нестеренко. Я – українській лікар в Америці. Цей блог розповідає про моє життя, професійне і не лише, у Сполучених Штатах.

2013-11-16 10.35.16

Тут я ділюся своїм досвідом, починаючи з того, що мене спонукало шукати додаткового тренування за кордоном, чому я вирішив зупинитися саме на США, а не шукати місця в Європі чи будь-якій іншій англо-мовній країні. Плюс, я розповідаю про процес вступу до американської резидентури – можливість отримати без перебільшення найкращу в світі медичну освіту.

І головне, я порівнюю життя лікаря в Україні та Сполучених Штатах. Для цього я маю гарну можливість, бо освіту я здобув у Дніпропетровській медичній академії, включаючи базову медичну та спеціальну з ортопедії та травматології. У Дніпрі також пройшов клінічну ординатуру з ортопедії. Після того деякий час працював на травмпункті в Кривому Розі. Тож, повірте, я знаю, що таке медицина на пострадянському просторі.

Мій досвід дозволяє дивитися на українську медичну систему ззовні, чим я користуюся та дозволяю собі давати оцінку процесам, що там відбуваються.

На цей момент вже більше десяти років ми з родиною живемо в США. На початку я два роки займався базовою наукою в клініці Мейо, потім склав ліцензійні іспити та протягом п’яти років проходив резидентуру з ортопедії в лікарні Джонса Хопкінса та один рік – клінічну ординатуру з хірургії хребта в клініці Клівленда. З 2014 року розпочав самостійну роботу в приватній практиці в клініці Grace. Ми жили у трьох штатах: Міннесоті, Меріленді та Огайо; зараз – Техас. Ну, і звичайно, було багато подорожей по всіх кутках Північної Америки, включаючи Канаду.

Думки та спостереження збиралися протягом всіх цих років. Цей блог їх впорядкуває та викладає для інших. Дописи сортуються за категоріями, які можна знайти на кожній сторінці праворуч: частина стосується професійного життя американського лікаря, частина – того, як ним стати, частина – просто життя в Америці.

Буду вдячний за коментарі та запитання. Пишіть мені в коментарях, через контактну форму або на особистий емайл (sergiy.nesterenko@gmail.com). Дякую та до зустрічі на цьому блозі!

 

Короткий опис мого професійного шляху:

1994-1996: отримав середню освіту, закінчивши Дніпропетровський медичний ліцей

1996-2002: отримав вищу медичну освіту в Дніпропетровській державній медичній академії (ДДМА)

2002: протягом шостого року навчання у Медичній академії проходив тримісячну ротацію у Школі медицини і стоматології Університету Рочестера, штат Нью Йорк. Ментор: доктор Наталія Шульга.

2002-2004: завершив інтернатуру та магістратуру з травматології та ортопедії на кафедрі ДДМА під керівництвом професора О.Є.Лоскутова

2004: працював травматологом-ортопедом на травматологічному пункті 8-ї клінічної лікарні у Кривому Розі

2004-2006: проходив клінічну ординатуру з відновної ортопедії та реабілітації під керівництвом професора Л.Ю.Науменка на базі Українського інституту проблем реабілітації

2006: Переїзд до США

2006-2008: Наукова робота (postdoctoral research fellowship) в Лабораторії ортопедичної біомеханіки клініки Мейо, м.Рочестер, штат Міннесота

2008-2013: проходив резидентуру з ортопедії в Лікарні Джонса Хопкінса (The Johns Hopkins Hospital) в м.Балтимор, штат Меріленд

2013-2014: проходив клінічну ординатуру з хірургії хребта у клініці міста Клівленд (Cleveland Clinic)

2014: після двадцяти років навчання розпочав власну хірургічну практику в Техасі.

*****

Найкращим способом стежити за оновленнями цього блогу є підписка на електронну розсилку, що знаходиться на кожній сторінці у верхньому правому кутку.

Orthopaedic Spine Surgeon

Український лікар з Дніпропетровська, який отримав додаткове тренування у Сполучених Штатах і зараз працює спинальним хірургом у приватній практиці в Техасі.

Я залишаю за собою право видаляти коментарі не за темою та образи.