Про неетичну поведінку українських лікарів (I’m pissed off, guys)

Ми тут всі свої, тому можемо говорити відкрито, “не виносячи сор з ізби”. Слава про наших деяких колег розноситься по світу. Розкажу вам невеличку історію…

 

Стосунки громадян та держави: податки у Сполучених Штатах

15 квітня є особливою датою у календарі американців — у цей день спливає термін сплати податків. Чим американська податкова система відрізняється від української та яким чином вона впливає на життя у Штатах? 

Благодійна діяльність – як вона фінансується у США?

Протягом останніх місяців українці змогли оцінити важливість благодійної діяльності. Також стало зрозуміло, що волонтерський рух не може існувати без матеріальної допомоги. Поділюся своїми спостереженнями за фінансуванням американського благодійництва.

nonprofit organization internet  domain

Який зиск Україні від закордонних лікарів?

Якщо Україна хоче мати медицину світового рівня, їй не обійтися без міжнародних контактів. Важливо розуміти, що у цьому ми маємо велику перевагу — впливову закордонну діаспору, значну частку якої складають лікарі.

Чим іноземні лікарі можуть бути корисними Україні? Якого роду проекти з Україною їх цікавлять та якою є їхня мотивація? Чим Україна може посприяти у цих прагненнях?

Maslow's Hierarchy of Needs Pyramid

Про англійську

Коли вчора стояв у черзі в Subway за сендвичами, згадував відчуття щодо англійської в перші роки в Штатах. В ті далекі часи (вісім років) межею моїх сподівань та мірилом рівня англійської була покупка бутерброда. Річ у тім, що ти мусиш спочатку зрозуміти, що тебе питають, потім обрати кожен інгредієнт з доступних варіантів – хліб, м’ясо, сир, овочі – та правильно все замовити. Гідно пройти через таке випробування тоді для мене було найвіддаленішою мрією.

Тож, яких складностей перекладу варто очікувати при подорожі за кордон та як до них можна підготуватися?

グローバルコミニケーションは難しい