Вебінар із самовдосконалення

Ми живемо в чудовий час, що надає нам величезних можливостей для досягнення цілей, особистих та кар’єрних. Але зрозуміло, що самих можливостей не достатньо: також потрібно докладати неабияких зусиль. У наведеному відео я розповідаю про власний досвід із самовдосконалення. Під відео ви знайдете основні тези, викладені у ньому та посилання на ресурси, про які я розповідав.

Книга від АУМФ Охорона психічного здоров’я під час війни

Американсько-українська медична фундація завершила переклад книги Охорона психічного здоров’я під час війни. Книгу можна безкоштовно завантажити за посиланням.

Вебінар “Кар’єра в медицині: досвід українського лікаря в США”

Дивіться запис мого вебінару для українських студентів-медиків та молодих лікарів. В ньому я розповідаю історію своєї кар’єри та ділюся поглядом на встановлення та досягнення цілей в медичній практиці. У дописі під відео я відповідаю на запитання учасників та даю посилання на ресурси з презентації та на всі слайди.

Як американські хірурги отримують доступ до операційної

Однією з проблем приватної хірургічної практики в Україні є складність з доступом до операційної кімнати та післяопераційних палат. Дозвольте коротко описати, як це організовано у Сполучених Штатах.

Про корупцію в українській медицині очима американського лікаря

Днями мені випала можливість дати коментар газеті “Експрес” стосовно корупції в українській медицині та американських підходів до боротьби з нею. Фінальна стаття в газеті включила в себе вирвані з контексту фрази з моїх попередніх дописів та не відображає мого погляду на проблему. Тож тут я опублікую свою справжню відповідь на поставлене редакцією питання. 

5-хвилинне відео: як знайти безкоштовні статті в інтернеті

Минулого разу я розповідав про пошукову систему ПабМед. Сьогодні хочу поговорити про те, як знайти безкоштовні наукові статті в інтернеті. Дивіться відео:

Зарплата американських лікарів — як вона розраховується?

Лікарські зарплати є болючою темою, про яку українським лікарям доводиться думати щодня. На відміну від українських колег, у медицині США не існує поняття “ставки”. У цьому дописі я не наводитиму цифр, але хочу розповісти, яким чином розраховується зарплата американських лікарів. Її розмір у різних спеціальностях можна легко знайти в інтернеті, наприклад, тут.

5-хвилинний скрінкаст: як користуватися ПабМедом (PubMed.gov)

Пропоную до вашої уваги 5-хвилинне відео про базові функції наукової пошукової системи ПабМед (PubMed.gov).

За цим посиланням ви можете ознайомитися з іншими джерелами професійної інформації американських лікарів.

Стажування українських студентів в американських медичних школах

Багато хто не усвідомлює, що студенти мають унікальну можливість не лише подивитися на роботу американської медицини збоку, а і взяти безпосередню участь у діагностично-лікувальному процесі. Для цього в американських медичних школах існують так звані елективи для іноземних студентів (international visiting medical student).
 
UofR

Як українському лікарю знайти роботу в Америці

Я часто чую питання про влаштування лікарем в США. Численні розмови на цю тему та персональний досвід дозволили мені викарбувати загальну схему процесу, якою хочу поділитися з вами.