Вебінар “Кар’єра в медицині: досвід українського лікаря в США”

Дивіться запис мого вебінару для українських студентів-медиків та молодих лікарів. В ньому я розповідаю історію своєї кар’єри та ділюся поглядом на встановлення та досягнення цілей в медичній практиці. У дописі під відео я відповідаю на запитання учасників та даю посилання на ресурси з презентації та на всі слайди.

Як американські хірурги отримують доступ до операційної

Однією з проблем приватної хірургічної практики в Україні є складність з доступом до операційної кімнати та післяопераційних палат. Дозвольте коротко описати, як це організовано у Сполучених Штатах.

Про корупцію в українській медицині очима американського лікаря

Днями мені випала можливість дати коментар газеті “Експрес” стосовно корупції в українській медицині та американських підходів до боротьби з нею. Фінальна стаття в газеті включила в себе вирвані з контексту фрази з моїх попередніх дописів та не відображає мого погляду на проблему. Тож тут я опублікую свою справжню відповідь на поставлене редакцією питання. 

5-хвилинне відео: як знайти безкоштовні статті в інтернеті

Минулого разу я розповідав про пошукову систему ПабМед. Сьогодні хочу поговорити про те, як знайти безкоштовні наукові статті в інтернеті. Дивіться відео:

Стажування українських студентів в американських медичних школах

Багато хто не усвідомлює, що студенти мають унікальну можливість не лише подивитися на роботу американської медицини збоку, а і взяти безпосередню участь у діагностично-лікувальному процесі. Для цього в американських медичних школах існують так звані елективи для іноземних студентів (international visiting medical student).
 
UofR

Про неетичну поведінку українських лікарів (I’m pissed off, guys)

Ми тут всі свої, тому можемо говорити відкрито, “не виносячи сор з ізби”. Слава про наших деяких колег розноситься по світу. Розкажу вам невеличку історію…

 

Переклад книги “Охорона психічного здоров’я в умовах війни”

Друзі, Американсько-українська медична фундація (АУМФ) оголошує конкурс на право перекладу українською книги з військової психології та реабілітації Combat and Operational Behavioral Health (2011). Шукаємо групу перекладачів. Кінцевий термін подачі заявок – 15 липня. Подробиці тут.

Презентація книги з військової хірургії в Україні

У червні 2015 року відбулася презентація підручника з невідкладної військової хірургії. Заходи відбувалися в Києві та Дніпропетровську. Нагадую, книгу можна безкоштовно завантажити у форматі pdf  за цим посиланням.
Дивіться відео- та фото-репортажі всередині посту.

IMG_8564

 

Хто керує американською медициною

В Україні у керма охорони здоров’я завжди традиційно стояли лікарі. Але чи є лікарська освіта справді необхідною або навіть адекватною для цієї задачі? Яким чином це здійснюється у Сполучених Штатах?